Velikonoční trhy v Uherském Hradišti: Kdy a kde se uskuteční?

Velikonoční jarmark v Uherském Hradišti zvou na skvělou jarní procházku.

Tu můžete uskutečnit na stánky posetém náměstí. 

Načerpáte novou múzu, energii a zažijete skvělý program.

Masarykovo náměstí

od 11. 4. - 12. 4. 2020

Každý den od 9:00 do 16:00

Velikonoční trhy v Uherském Hradišti

Na velikonoční jarmark v Uherském Hradišti se můžete těšit už 11. 4. 2020. Proběhne na Masarykově náměstí a budou trvat dva dny, tj. do 12. 4. 2020. Kromě stánkařů, kteří nabídnou své vytříbené občerstvení, rukodělné výrobky a předvedou svá řemesla, se můžete těšit na doprovodný program. Co bude k vidění? Jako tradičně vystoupí zejména folklórní soubory.

Program velikonočního jarmarku Uherské Hradiště

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů. Proto budou (prozatím) do tohoto data zrušeny i veškeré společenské akce!

Co všechno smíte podniknout?

Tento tradiční velikonoční jarmark v Uherském Hradišti nabídne ukázky ručních výrobků, kraslic, pomlázek, výrobků ze dřeva, keramiky či kovářského umění.

Nouze nebude ani o chutná jídla, která zkrátka k Velikonocům patří. Vše bude protkáno skvělou jarní atmosférou, kterou podpoří účinkující na podiu.

Zde se můžete podívat na reportáž o Velikonočních trzích v Uherském Hradišti.

Další zajímavé tipy

Nepřehlédněte naše užitečné recenze

Sdílejte svým přátelům:

Zuzka Pitříková

Zuzka Pitříková

Psaní článků je pro mne jednou z výzev. Pár z nich se totiž v mém životě ukrývá. Mám však radost, když se má kreativita projeví naplno, a mohu tak předat něco málo navíc. Na webu Ceskevelikonoce tvořím obsah tak, aby vás bavil.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.