Brněnské velikonoční trhy: Kdy a kde bude?

S přicházejícím jarem nás to táhne ven. 

Zahoďte deku a pantofle a vydejte se na velikonoční trhy v Brně. 

Připomeňte si, co tento svátek znamená a zaměstnejte i děti.

Velikonoční trhy v Brně

náměstí Svobody

od 3. 4. - 12. 4. 2020

Každý den od 10:00 do 17:00

Velikonoční slavnosti v Brně letos proběhnou od 3. do 12. 4. 2020 na náměstí Svobody. Toto místo bude poseto 40 stánky, které nabídnou široký sortiment s velikonoční tématikou. Mimo jiné se dočkáte i bohatého programu v podobě vystoupení cimbálové hudby, folklórních souborů či tance.

Program velikonočního jarmarku Brno

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů. Proto budou (prozatím) do tohoto data zrušeny i veškeré společenské akce!

Co všechno smíte podniknout?

Na velikonoční jarmarku v Brně si moci vybrat z pomlázek, proutěných výrobků kraslic, šperků, dekorace či sladkostí ve tvaru zajíčků, vajíček atd.

A pokud se chcete vydat do ulic, abyste si pochutnali na nějakých dobrotách, i to může být dobrý důvod. Zkusíte třeba originální výrobky z vína, zelené pivo a budete mít na výběr z mnoha druhů občerstvení.

A jelikož se jedná o velikonoční slavnosti, dočkáte se i dostatku zábavného programu, který bude tvořen zpěvem a tancem, zejména pak folklórem a cimbálovou hudbou. A co třeba něco kreativního? Těšte se na rukodělné dílny pro malé i velké.

Pokud vás zajímá jak velikonoční trhy Brno vypadaly v loni, mrkněte na kratičké video.

Vstupné je zdarma a akce se koná za každého počasí.

Další zajímavé tipy

Nepřehlédněte naše užitečné recenze

Sdílejte svým přátelům:

Zuzka Pitříková

Zuzka Pitříková

Psaní článků je pro mne jednou z výzev. Pár z nich se totiž v mém životě ukrývá. Mám však radost, když se má kreativita projeví naplno, a mohu tak předat něco málo navíc. Na webu Ceskevelikonoce tvořím obsah tak, aby vás bavil.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.