Nejlepší sms na Velikonoce: blahopřání zdarma na jednom místě

Rádi posíláte o svátcích svým blízkým blahopřání?

Pak jste na správném místě! Když zrovna chybí múza a přesto chcete poslat něco hezkého a milého, originální velikonoční SMS jsou tím pravým způsobem.

Máte rádi klasiku, která neurazí, nebo si spíše rádi zavtipkujete?

Pak vám určitě přijdou vhod některá velikonoční SMS přání ke stažení, která vám nabízíme v článku.

Obecné velikonoční SMS

Posílání sms velikonočního přání telefonem.
Nezapomeňte poslat sms na Velikonce i letos!

Jednoduchá, ale zato milá a výstižná velikonoční SMS přání určitě potěší každého. Třeba vám zrovna některé z nich padne do oka.

Na Velký pátek, na všech svátků svátek, přeji v srdci pohodu,hlavně žádnou nehodu.

Byl jeden malý zajíček, co zapomněl si košíček. I tak dostal vajíčko a ty od nás přáníčko.  Ať ti jaro radost dělá a nečeká tě žádná mela. Krásné Velikonoce!

Já jsem malé vajíčko, co přináší ti přáníčko. Ať jsi zdráv a šťastný a celý rok máš krásný. Veselé Velikonoce přeje


Až nazdobíš kraslice a mazanec si dáš, vzpomeň si na všechny, co v srdci máš.

Já si vzpomněl na tebe a tak ti píšu přání, ať svátky v klidu oslavíš a náladu máš jarní.

Běží, běží zajíček, nese koš plný přáníček. Vyberte si některé, to pak bude splněné. Hezké svátky přejeme, ať se za rok sejdeme.


Prodlužují se dny a krátí noce, přichází jaro a s ním Velikonoce. Přejeme vám šťastné dny, ať se vám splní všechny sny.

Na té louce za potokem, tam je hejno slepiček, od nich nosím každým rokem, koš velikonočních vajíček. Jedno mám i pro tebe, je modré jako od nebe. Přeji krásné velikonoční svátky a hlavně žádné hádky.

Přejeme ti k Velikonocům, ať radosti máš plný dům. Svátky ať ti sílu dají, k věcem, které se udělat mají. Hodně zdraví do toho, ať máš rychle hotovo.


Krásné Velikonoce přejeme zase po roce, protože vás rádi máme, od srdce přání posíláme.

O pomlázce

Velikonoční hodování, to je velké sváteční téma. Pokud chcete přátelům či rodině popřát bohatou pomlázku, můžete to učinit některou z následujících velikonočních blahopřání.

Máme tady Velikonoce, nejkrásnější svátky v roce. Holky klukům za pomlázku, věnují vejce, pentli, lásku. Krásné Velikonoce přeje….

Vejce krásně malované, mazance křehce upečené, řehtačky a pomlázky, kluci tahají holky za vlásky. Tak se tyhle svátky slaví, hlavně, ať jste dlouho zdraví.

Krásné Velikonoce a bohatou pomlázku, ať i v tomhle roce nemáš nouzi o lásku. To ti ze srdce přeje…


Přejeme ti zdravíčko, prosíme jedno vajíčko. A na pomlázku mašli, za to, že jsme tě tu našli. Krásné Velikonoce přejeme, na tebe se smějeme.

Ať ti barevné vajíčko, vykouzlí v srdci sluníčko a ušatý zajíček, štěstí plný košíček. Pomlázka ať jemně šlehá, vždyť i v ní je skrytá něha.

Bohatou velikonoční pomlázku, štěstí, zdraví a lásku, jarní pohodu celé dny a noce, zkrátka krásné Velikonoce!


Máme tady Velikonoce, nejkrásnější svátky v roce. Holky klukům za pomlázku, věnují vejce, pentli, lásku. Krásné Velikonoce přeje….

Vtipné velikonoční SMS

Vtipná velikonoční SMS přání jsou velice oblíbená. Jak by také ne – potěší a navíc vykouzlí úsměv na rtech. Trocha vtipu se přeci hodí ke každé slavnostní příležitosti.

Velikonoce jsou tu zas, právě nastal jejich čas. Za dveřmi jsou koledníci, pohladí tě po zadnici. Abys krásná, mladá byla a na svět se nešklebila. Veselé Velikonoce přeje…

Šel zajíček na koledu, dostal jenom šnitlik, jak zuřivě poskakoval, roztrhl si pytlík. Krásné Velikonoce přeje…

Ať ti velikonoční zajíček přinese koš vajíček, také trochu našleháno, ať jsi čilá každé ráno. Od beránka nové šatky, ať jsi krásná  na ty svátky.


Ty, co nosí pentličky, ať malují barvičky. Ti, co nosí nohavice, ať mají dost slivovice. A vy všichni, co vás znám, brzy přijďte zase k nám. Přejeme krásné Velikonoce.

Běží běží zajíček, nese plný košíček. Ten je plný vajíček, od hodných tet slepiček. Koho potká, tomu praví, že mu přeje štěstí, zdraví. Až ho potkáte i vy, vyřiďte mu pozdravy. Pohodové prožití velikonočních svátků přeje…

Hody, hody, bez nehody, přeji ti, ať zdoláš všechny schody, i když se trochu opiješ a všechny vejce rozbiješ.


Hody, hody doprovody, ať máš k jídlu čtyři chody nebo radši pět, ty bys všechno sněd. A taky žejdlík piva, ať se ti hezky zpívá. Velikonoce oslav řádně, z kocoviny se dostaň snadně.

Tématika jara

S Velikonocemi je bezesporu spojeno i jaro. První jarní slunce, radostná mláďata, čerstvé květy…Jednoduše je toho v tomto období hodně, co oslavovat. Jakou velikonoční SMS s jarní tématikou byste si vybrali vy?

Ptáčci zpívají, sluníčko jásá, jaro je za rohem, to bude krása. Krásné Velikonoce přeje…

Malá žlutá kuřátka, rozkvetlá jak jarní zahrádka, přejí vám plno radosti a hlavně žádné starosti. Veselé Velikonoce přeje…

Malá žlutá kuřátka, rozkvetlá jak jarní zahrádka, přejí vám plno radosti a hlavně žádné starosti. Veselé Velikonoce přeje…


Barevné kraslice, zahrada plná kvítí, ať jsou tu pro Tebe k šťastnému žití. Krásné Velikonoce!

Krásné velikonoční svátky, ať jsou jak z pohádky. Sluníčka si užijte a žádné starosti nemějte. Pohodové Velikonoce přeje…

Ať Velikonoce rozjasní váš svět, dobrá nálada je s jarem zpět ,přejeme vám jen to nej, den za dnem ať je báječnej.

Velikonoční SMS přání z lásky

Přání pro ty, k nimž chováte vřelé city, by v tomto výčtu rozhodně neměla chybět. Pokud máte někoho, komu byste chtěli poslat osobnější velikonoční říkanku, s některou z těch následujících určitě neuděláte chybu.

Komu vajíčko daruji, toho upřímně miluji. Proto ho dám tobě, v této velikonoční době. Přeji ti krásné Velikonoce!

Krásné Velikonoce zlatíčko, přeji ti hodně zdraví a teplé sluníčko, ať ti srdce zahřeje a ke mně přijít tě přiměje.

Hřejivé paprsky sluníčka, krásně malovaná vajíčka, přeji ti z lásky, ať nemáš z jara žádné vrásky. Krásné Velikonoce ti přeje … …

Krásné svátky jara, přeje ti ta pravá, která je tu pro tebe a dostane tě do nebe. Pohodové Velikonoce!


Až přijde Velikonoční pondělí, přeji ti lásko, aby problémy se neznámo kam poděly a bylo veselo jen, v tento sváteční den. Krásné Velikonoce přeje…

Doufáme, že jste si vybrali to své SMS přání, kterým své přátele a rodinu potěšíte. Pokud nadále hledáte vhodné texty, kterými zlepšit náladu svým blízkým, podívejte se i na další textová velikonoční přání na našem webu.

Další zajímavé tipy

Nepřehlédněte naše užitečné recenze

Sdílejte svým přátelům:

Milan & Ondra

Milan & Ondra

Oba jsme fanoušci dobrého jídla a vaření nás baví. Na webu Ceskevelikonoce vás chceme inspirovat tradičními, ale i méně obvyklými recepty a vším důležitým okolo Velikonoc. Snad si i vy díky naším článkům užijete tento krásný svátek naplno! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.