Velikonoční trhy v Moravskoslezském kraji

Ostrava je pulzujícím srdcem celého kraje. V jarním čase nabízí mnoho zajímavých zážitků, včetně hned několika ostravských velikonočních jarmarků. Velikonoční trhy v Ostravě se totiž konají nejen na centrálním Masarykově náměstí, ale také v dalších částech města, například v Porubě nebo v Ostravě-jih.

Za jarní atmosférou a velikonoční náladou můžete ale vyrazit i na velikonoční slavnosti v Karviné nebo v Havířově. Tradiční jarmarky se stánky tu doplní zajímavý doprovodný program. Opavské Velikonoce se zaměří na ukázky lidových řemesel a bohatou nabídku gastro specialit, to vše v doprovodu koncertů a dalších vystoupení.

To ale není zdaleka všechno. Na stylové stánky, zábavu a chutné občerstvení láká i velikonoční městečko ve Frýdku-Místku, kterým ožije centrální náměstí Svobody. Chybět zde nebudou ochutnávky místních specialit ani vystoupení folklorních souborů.

V neposlední řadě můžete zavítat rovněž na velikonoční trhy v Novém Jičíně. Kromě velikonočního zboží a  pochutin město připravilo též bohatý kulturní program.

X