Velikonoční trhy na zámku Sychrov: Kdy se uskuteční?

Pro milovníky historie máme skvělý návrh.

Co si třeba vychutnat jarní období na zámku?

Nemáte chuť navštívit zámecké velikonoční trhy Sychrov?

Velikonoční trhy na Sychrově

zámek Sychrov

od 4. 4. - 5. 4. 2020

Každý den od 9:00 do 16:00

Velikonoční trhy Sychrov se odehrají 4. 4. – 5. 4. 2020 od 9:00 do 16:00 hod. Na těchto zámeckých trzích budete moci nakouknout pod ruce lidovým řemeslníkům a zakoupíte si tradiční zboží. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, který bude ušit na míru jak dospělým, tak dětem.

Program velikonočního jarmarku Sychrov

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů. Proto budou (prozatím) do tohoto data zrušeny i veškeré společenské akce!

Při nepřízni počasí se program může pozměnit nebo zkrátit!

Co všechno smíte podniknout?

Pokud zavítáte na dvoudenní dobové velikonoční trhy na zámku Sychrov, zajisté litovat nebudete. Nejen, že se budete nacházet v krásném prostředí novogotického zámku, ale zažijete i program plný tradic a obyčejů spolu s folklórními soubory Krkonošský Horal a Horačky a dalšími účinkujícími.

Od prodejců ve stáncích si budete moci zakoupit rukodělné výrobky ze dřeva, proutí, keramiky, kraslice, ale i občerstvení. Komnaty zámku budou ozdobeny velikonoční dekorací. Celý program je zkrátka vhodný pro celou rodinu.

Vstupné:

Pro dospělé – 50 Kč

Pro děti (3-15 let) – 30 Kč

Otevírací doba:

  • 9:00 – 16:00 hod.
Na velikonočních trzích na zámku Sychrov.

Další zajímavé tipy

Nepřehlédněte naše užitečné recenze

Sdílejte svým přátelům:

Zuzka Pitříková

Zuzka Pitříková

Psaní článků je pro mne jednou z výzev. Pár z nich se totiž v mém životě ukrývá. Mám však radost, když se má kreativita projeví naplno, a mohu tak předat něco málo navíc. Na webu Ceskevelikonoce tvořím obsah tak, aby vás bavil.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.