Jaký bude letošní velikonoční jarmark ve Špindlerově Mlýně? Program a důležité informace na jednom místě

Plánujete poslední jarní lyžování v Krkonoších?

V tom případě se vyplatí zajet i na velikonoční trhy ve Špindlerově Mlýně.

Lákají na pestrý zábavní program i místní speciality.

Pojďte objevit, co vše zde pro své návštěvníky i obyvatele chystají.

Velikonoční trhy ve Špindlerově Mlýně

Kdy a kde to celé propukne?

30.3.2024

13.00 – 17.00 hod

Na co vše se můžete těšit?

  • velikonoční jarmark
  • dětský karneval
  • tvořivé dílničky a další atrakce
  • kulturní program
  • široká nabídka občerstvení
Jak se na akci dostat? Použijte následující mapu.

Pro více informace doporučujeme sledovat web pořadatele.

Program Velikonočního veselí ve Špindlerově Mlýně

Velikonoční trhy Špindlerův Mlýn každý rok lákají na pestrý zábavní program určený především pro rodiny s dětmi. Akce se odehrává v centru slavného lyžařského střediska na Bílou sobotu 30. března.

Kromě množství stánků s bohatou nabídkou velikonočních dekorací a řemeslných výrobků, se můžete těšit též lahůdky místní krkonošské kuchyně.

Samozřejmostí je také velikonoční tvoření všeho druhu pro malé i větší návštěvníky a pestrý odpolední program, který budou tvořit nejen hudební a divadelní vystoupení, ale také tradiční „maskiáda“ neboli karneval doplněný soutěží o nejhezčí masku.

Velikonoční program ve Špindlerově Mlýně.
zdroj: hory-krkonose.cz

Co dalšího podniknout ve Špindlerově Mlýně na Velikonoce?

Špindlerům Mlýn dobře znají zejména milovníci lyžování a dalších zimních sportů. Za návštěvu ale toto městečko a jeho okolí stojí i mimo zimní sezónu, třeba právě na jaře. Co vše zde můžete obdivovat?

Bílý most

V centru Špindlerova Mlýna byl před více než 110 lety postaven pěší most přes řeku Labe, který je dnes jedním z nejvýznamnějších symbolů města. Navíc právě na tomto místě začíná tak zvaní Harrachovská stezka, která je údajně nejstarší turistickou trasou v Krkonoších. Vede z Bílého mostu na necelých devět kilometrů vzdálenu Labskou boudu.

Pohled na pramen řeky Labe v Krkonoších.
zdroj: krkonose.eu

Pramen Labe

Pěšky se z centra města můžete vydat též na slavnou horskou chatu ležící na hranicích s Polskem v nadmořské výšce více než 1200 metrů. Původní bouda zde byla postavena již na konci 18. století.

Špindlerova bouda

Jarní procházkou můžete z města dojít též k prameni naší největší řeky na Labskou louku. Jedna z několik tras, která k pramenu Labe vede, vás může zavést k Pančavskému vodopádu, nejvyššímu vodopádu v České republice.

Dalším městem, které chystá zajímavý velikonoční program, je i nedaleký Trutnov. Velikonoční trhy v Trutnově se vyplatí navštívit.

Neručíme za správnost informací.
Doporučujeme kontaktovat příslušné infocentrum pro upřesnění informací a sledovat oficiální webové stránky města. Není v našich silách pravidelně aktualizovat každou změnu, kterou pořadatel oznámí. Děkujeme za pochopení a užijte si trhy! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X