Jaký bude letošní velikonoční jarmark v Novém Jičíně? Program a důležité informace na jednom místě.

Velikonoční trhy v Novém Jičíně nabídnou krásný program pro své návštěvníky. Můžete se tak těšit na řadu stánků s velikonočními dekoracemi nebo na výborné jídlo.

Kdy a kde se uskuteční? To se pojďme podívat!

Velikonoční trhy na Masarykově náměstí

3.4. – 7.4.2023

8.00 – 15.00

Na co se můžete těšit?

  • řemeslná výroba
  • velikonoční dekorace a pochoutky
  • zábava pro celou rodinu

Velikonoční trhy se konají i na zámku Sychrov. Přečtěte si, jaký bude letošní program velikonočních trhů na Sychrově.

Na velikonočních trzích v Novém Jičíně na vás čeká řada stánků i posezení. Nakoupíte zde vše potřebné pro hezké prožití vašich velikonočních svátků.

Velikonoční trh na náměstí v Novém Jičíně
zdroj: icnj.cz
Velikonoční zajíčci
zdroj: kudyznudy.cz

K velikonočním svátkům neodmyslitelně patří dobré jídlo. Přečtěte si článek, ve kterém najdete inspiraci na tradiční velikonoční pokrmy na jednom místě.

Co dalšího můžete navštívit v Novém Jičíně?

Bazén

V místním plaveckém areálu se nachází krytý bazén, saunový svět, masážní vířivka a venkovní bazén s tobogánem. Bazén naleznete poblíž vlakového a autobusového nádraží.

Návštěvnické centrum

Návštěvnické centrum v Novém Jičíně se pyšní interaktivní expozicí přibližující tradici kloboučnictví společně s prodejnou TONAK. V prostorech nechybí ani kavárna s lahodnou kávou a zákusky. Můžete si zde vyzkoušet i úpravu klobouků. Centrum najdete na Masarykově náměstí v historickém domě, ve kterém žil rakouský vojevůdce Gideon von Laudon.

Neručíme za správnost informací.
Doporučujeme kontaktovat příslušné infocentrum pro upřesnění informací a sledovat oficiální webové stránky města. Není v našich silách pravidelně aktualizovat každou změnu, kterou pořadatel oznámí. Děkujeme za pochopení a užijte si trhy! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X