Jaký bude letošní velikonoční jarmark v Luhačovicích? Program a důležité informace na jednom místě

Zlínsko se také převlékne do krásných jarních barev a přivítá vás na velikonočních akcích.

Strávili byste své svátky v lázeňském městečku, kde můžete dosytosti nasát čerstvý vzduch, wellness procedury nebo třeba i zdravé prameny?

Velikonoční trhy v Luhačovicích letos nabídnou stánky, pochoutky a množství velikonočního sortimentu!

Velikonoční trhy v Luhačovicích

8. 4. 2023

od 09:00 hod

Těšit se můžete na:

  • stanové městečko
  • regionální potraviny
  • taneční a pěvecká vystoupení
  • cimbál

Před poštou a KKC Elektra

Pro více informace doporučujeme sledovat web pořadatele.

Velikonoční trhy v Uherském Hradišti jsou vyhledávanou kulturní akcí plnou folkloru, skvělého jídla, zábavy i dobrého vína.

Program velikonočního jarmarku v Luhačovicích

  • 9:00 – 17:00 hod. Jarmark před poštou a před Elektrou, nabídka regionálních potravin, řemeslných výrobků a bohaté možnosti občerstvení.
  • 10:00 – 16:30 hod. Předvádění řemesel v Elektře – salonek přízemí.

Program před Elektrou:

  • 10:00 Vítání jara / Taneční a pěvecké vystoupení Malého Zálesí dětské skupiny a muziky.
  • 14:30 Lidové tance na Zálesí / Mladé Zálesí a Záleská cimbálová muzika.
  • 15:30 Velikonoce s cimbálem / CM Zálesí a ženský sbor.

Co podniknout v Luhačovicích na Velikonoce?

Luhačovice jsou nádherné městečko v horách, kde najdete klid pro duši a očistu pro celé tělo. Lázeňská atmosféra i zdravé prameny vám přímo vlejí krev do žil, kdo by to s počátkem jara nebral?

Zvuková mapa Luhačovic

Plánujete-li si procházku po lázních, rozhodně využijte zcela netradičního zvukového průvodce. Ve formátu autorských dramatizovaných rozhlasových her vykreslují Luhačovice známé hlady Leoše Janáčka nebo Dušana Jurkoviče a vy se jejich prostřednictvím dozvíte vše potřebné. Je zde 5 tematických tras, každá má 10 zastavení.

zdroj: www.luhacovice.eu

Prameny a kolonáda

Nově zrekonstruovaná kolonáda v Luhačovicích vás zve k návštěvě. Potěšíte se zde nejen řadou zajímavých podniků, ale také vybraným sortimentem, kde si můžete například koupit pítko na ochutnávku tradiční Vincentky.

Luhačovická přehrada

Krásná procházka po lázeňské stezce vás dovede až k luhačovické přehradě, která je s jarem skvělým místem pro cyklistiku, kolečkové brusle nebo jen nádherné procházky v zelenající se přírodě. 

zdroj: travelking.cdn.it7.sk

Krásné a rozlehlé stanové městečko vás uvítá ve Zlíně! Přijeďte se podívat, jaké budou letošní velikonoční trhy ve Zlíně, litovat rozhodně nebudete.

Lázně Luhačovice jsou skvělou zastávkou při vašem jarním výletění. Zajeďte si sem za trochou odpočinku a načerpejte dostatek síly pro letní sezónu. Aktivit je zde celá řada, navíc uděláte něco i pro zdraví. Velikonoční jarmark v Luhačovicích vám navíc dá připomenou, že se konají svátky a potěšit se můžete u rozličných stánků.

Neručíme za správnost informací.
Doporučujeme kontaktovat příslušné infocentrum pro upřesnění informací a sledovat oficiální webové stránky města. Není v našich silách pravidelně aktualizovat každou změnu, kterou pořadatel oznámí. Děkujeme za pochopení a užijte si trhy! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X