Jaký bude letošní velikonoční jarmark v Ústí nad Labem? Program a důležité informace na jednom místě

Jak proběhnou letošní velikonoční trhy na severu Čech?

Ptáte se, zda se dočkáte oblíbeného stanového městečka, pochoutek i velikonočního sortimentu, který zkrášlí váš domov?

O tom, jaké budou letošní velikonoční trhy v Ústí nad Labem se dozvíte právě nyní!

Velikonoční trhy v Ústí nad Labem

3. 4. – 6. 4. 2023

11:00 – 19:00 hod.

Těšit se můžete na:

  • bohatý program
  • stanové městečko
  • fotokoutek
  • velikonoční koutek pro děti

Jak se na trhy dostanete?

Pro více informace doporučujeme sledovat web pořadatele.

Krásné budou také letošní velikonoční trhy v Mostě, které si nesmíte nechat ujít! Velikonoční městečko se na vás těší i se svou bohatou nabídkou!

Co podniknout na Ústecku na Velikonoce?

Sever Čech je nádherný kout země, kde si užijete báječné svátky a ještě můžete vyrazit za poznáním. Pokud však váháte, jaký nabrat směr, máme pro vás jednoduchého průvodce a pár tipů na cesty.

Velikonoční výprava do ZOO

Není nic krásnějšího, než jarní výlet do ústecké ZOO. Vaši nejmenší jsou nadšeni, vy potěšeni tím, že je snadno utaháte, navíc jsou jarní expozice plné čilého osazenstva a uličky mezi výběhy nepřetékají turisty. Těšit se můžete na atrakce, zoovláček nebo komentované prohlídky.

zdroj: www.tripadvisor.de

Vycházky do přírody

Okolí Ústí je protkáno nádhernými stezkami, vyhlídkami a možnostmi prvního nádechu v přírodě s přicházejícím jarem. Oblíbeným cílem je Pekelský vodopád, který padá do Pekelského jezera dlouhých 7 metrů a leží u osady Mlýniště. Pokud si budete chtít přes svátky oddechnout a načerpat novou energii, nemůžete udělat lépe, než si vyrazit takto na čerstvý vzduch. 

Velikonoce v Zubrnicích

Historická vesnička Zubrnice pro vás chystá velikonoční program, a to v termínu od 1.4. – 2.4.2023. Je pro vás připraven bohatý kulturní program, ozdobit si zde budete moci kraslice, uplést pomlázky a zažijete mnoho tradic, včetně vynášení Morany. Nenechte si letošní oslavy Velikonoc v Zubrnicích ujít.  

zdroj: www.nmvp.cz

Oblíbený velikonoční jarmark v Úštěku vás již očekává, můžete sem klidně vyrazit s celou rodinou, o bohatý program a atrakce nouze nebude!

Jak vidíte, svátky na ústecku nejsou jenom o tom, že budete chodit z návštěvy na návštěvu, ale užít si můžete také krásný velikonoční jarmark přímo v Ústí nad Labem, nebo se vypravit do okolí na některý z doporučených výletů. Svátky jsou také o odpočinku, tak si je pořádně užíjte!

Neručíme za správnost informací.
Doporučujeme kontaktovat příslušné infocentrum pro upřesnění informací a sledovat oficiální webové stránky města. Není v našich silách pravidelně aktualizovat každou změnu, kterou pořadatel oznámí. Děkujeme za pochopení a užijte si trhy! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X