Jaký bude letošní velikonoční jarmark v Ústí nad Labem? Program a důležité informace na jednom místě

Jak proběhnou letošní velikonoční trhy na severu Čech?

Ptáte se, zda se dočkáte oblíbeného stanového městečka, pochoutek i velikonočního sortimentu?

O tom, jaké budou velikonoční trhy v Ústí nad Labem se dozvíte právě nyní!

Velikonoční trhy na Lidickém náměstí

25.3.2024 – 29.3.2024

11.00 – 19.00 hod

Na co se můžete těšit?

  • prodej velikonočního zboží
  • výborné občerstvení
  • kulturní vystoupení
  • velikonoční dílničky
Jak se na akci dostat? Použijte následující mapu.

Pro více informace doporučujeme sledovat web pořadatele.

Krásné budou také letošní velikonoční trhy v Mostě, které si nesmíte nechat ujít! Velikonoční městečko se na vás těší i se svou bohatou nabídkou!

Program ústeckého velikonočního jarmarku

Tradiční velikonoční slavnosti v Ústí nad Labem se budou konat od pondělí 25. března do Velkého pátku 29. března na centrálním Lidickém náměstí. Mimo prodejních stánků se můžete těšit i na doprovodný program pro malé i velké, kterým jsou velikonoční trhy v Ústí nad Labem proslulé.

Ve stáncích bude k zakoupení zboží s velikonoční tematikou, včetně řemeslných výrobků, kraslic a pomlázek. Chybět nebude ani chutné občerstvení.

Rodiny s dětmi jistě ocení interaktivní dětské dílničky a návštěvníky, kteří mají tvořivého ducha nebo hledají inspiraci pro své vlastní Velikonoce, zaujmou velikonoční workshopy.

Plakát ústeckých Velikonoc.
zdroj: usti.cz

Co dalšího podniknout na Ústecku na Velikonoce?

Sever Čech je nádherný kout země, kde si užijete báječné svátky a ještě můžete vyrazit za poznáním. Pokud váháte, jaký nabrat směr, máme pro vás jednoduchého průvodce a pár tipů na cesty.

Velikonoční výprava do ZOO

Není nic krásnějšího než jarní výlet do ústecké ZOO. Vaši nejmenší budou nadšeni, jarní expozice jsou plné čilého osazenstva a uličky mezi výběhy nepřetékají turisty. Těšit se můžete na atrakce, zoovláček nebo komentované prohlídky.

Zoologická zahrada v Ústí.
zdroj: tripadvisor.de

Vycházky do přírody

Okolí Ústí je protkáno nádhernými stezkami, vyhlídkami a možnostmi prvního nádechu v přírodě s přicházejícím jarem. Oblíbeným cílem je Pekelský vodopád, který padá do Pekelského jezera dlouhých 7 metrů a leží u osady Mlýniště. Pokud si budete chtít přes svátky oddechnout a načerpat novou energii, nemůžete udělat lépe, než si vyrazit takto na čerstvý vzduch. 

Velikonoce v Zubrnicích

Historická vesnička Zubrnice pro vás chystá velikonoční program, a to v termínu od 23.3.2024 – 24.3.2024. Je pro vás připraven bohatý kulturní program, ozdobit si zde budete moci kraslice, uplést pomlázky a zažijete mnoho tradic, včetně vynášení Morany. Nenechte si letošní oslavy Velikonoc v Zubrnicích ujít.  

Velikonoční slavnost v Zubrnicích.
zdroj: nmvp.cz

Oblíbený velikonoční jarmark v Úštěku vás již očekává, můžete sem klidně vyrazit s celou rodinou, o bohatý program a atrakce nouze nebude!

Neručíme za správnost informací.
Doporučujeme kontaktovat příslušné infocentrum pro upřesnění informací a sledovat oficiální webové stránky města. Není v našich silách pravidelně aktualizovat každou změnu, kterou pořadatel oznámí. Děkujeme za pochopení a užijte si trhy! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X