Úštěcké velikonoční trhy: Kdy a jak proběhnou?

Chtěli byste se vydat na nějvětší trhy v České republice?

Velikonoční jarmark Úštěk nabízí dokonalou podívanou, zábavu i výběr sortimentu.

Máte chuť se naladit na atmosféru přicházejícího jara?

Velikonoční trhy v Úštěku

Mírové náměstí

dne 11. 4. 2020

od 9:00 do 18:00

Úštěcké Velikonoce letos propuknou dne 11. 4. 2020 na Mírovém náměstí v centru města a potrvají celý den od 9:00 do 18.00 hod. Přestože jde o jednodenní velikonoční jarmark, patří mezi největší v České republice.

Nabídne až 200 stánků s prodejním sortimentem a bohatý program, kterým budou expozice, prohlídky a vystoupení folklórních souborů a divadel, cimbálovka, ukázky lidových zvyklostí nebo loutkové scény.

Program velikonočního jarmarku v Úštěku

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů. Proto budou (prozatím) do tohoto data zrušeny i veškeré společenské akce!

Co všechno můžete podniknout?

Tradiční oslava Velikonoc v Úštěku navodí všeobecné veselí. Doprovodný program, jenž bude probíhat po celý den, bude veden v duchu velikonočních tradic, jarní atmosféry a připomínky zvyků.

V dobových velikonočních trzích si zakoupíte malované kraslice, ručně pletené pomlázky, ale samozřejmě i jiné výrobky rukodělné výroby.

Prázdné žaludky si nasytíte dobrým jídlem a občerstvíte se výborným pitím. K tomu všemu se nalezne zábava plná vystoupení a průvodů folklórních souborů a divadel, loutkové scény a soutěží pro nejmenší.

Otevírací doba:

  • doprovodný program – 9:00 – 18:00 hod.
  • prodejní stánky – 9:00 – 18:00 hod.

Jak to vypadá na Velikonočních trzích v Úštěku? Podívejte se na video.


Další zajímavé tipy

Nepřehlédněte naše užitečné recenze

Sdílejte svým přátelům:

Zuzka Pitříková

Zuzka Pitříková

Psaní článků je pro mne jednou z výzev. Pár z nich se totiž v mém životě ukrývá. Mám však radost, když se má kreativita projeví naplno, a mohu tak předat něco málo navíc. Na webu Ceskevelikonoce tvořím obsah tak, aby vás bavil.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.