Jaký bude letošní velikonoční jarmark ve Vyškově? Program a důležité informace na jednom místě

Jaké Velikonoce se letos chystají na samotném severu jihomoravského kraje?

Dočkáte se opět oblíbeného jarmarku, sortimentu, pochoutek a sváteční atmosféry v každém koutku?

Potěší vás a vaše děti také doprovodný program?

Přinášíme vám čerstvé informace, jak to bude letos s velikonočními trhy ve Vyškově!

Velikonoční trhy ve Vyškově

3. 4. – 6. 4. 2023

8:00 – 18:00 hodin

Těšit se můžete na:

  • vystoupení dětí ze ZŠ a MŠ
  • stánky
  • kolotoč
  • ukázky lidových řemesel
  • množství velikonočního sortimentu

Jak se na trhy dostanete?

Pro více informace doporučujeme sledovat web pořadatele.

Krásné budou také letošní velikonoční trhy ve Znojmě, kde vás čeká tradice i krásné prostředí. Zajeďte se tam podívat a dopřejte si i doušek kvalitního vína!

Co podniknout ve Vyškově na Velikonoce?

Vyškov je vstupní branou do jihomoravského kraje a i zde vás čeká řada atrakcí, památek a kus přírody, které jsou ideální pro jarní výlet. Kam se na Vyškovsku vypravit a co neminout, poradíme právě nyní!

Hvězdné velikonoční nebe

Hned několik atrakcí, poměrně blízko sebe, na sebe nenechá ve Vyškově čekat. Kromě toho, že můžete navštívit dinopark, což se pro vaše děti stane nezapomenutelným zážitkem a projít se můžete také vyškovskou ZOO, čeká na vás ještě atraktivní program vyškovské hvězdárny, který se skládá z krátké prezentace sluneční soustavy a následného pozorování hvězdné oblohy. Celý den zkrátka, jako vyšitý, nemyslíte?

Srdce jižní Moravy na kole

Pro nadšené i začínající cyklisty máme tip na úžasnou vyjížďku, která spojuje Vyškov s Blanskem. 50 km dlouhá cesta vás zavede do nejkrásnějších míst kraje a nechá vás poznat i nádheru a přírodní ráz Moravského krasu.

zdroj: cyklo.jizni-morava.cz

Muzeum letecké a pozemní techniky

Pro všechny maminky, babičky, ale i manželky přinášíme tip, jak potěšit srdce vašich mužů, synů nebo vnoučat. Muzeum letecké techniky dnes svou expozicí patří k nejrozsáhlejším v České republice.  K vidění jsou stíhací, bombardovací, transportní i průzkumná letadla, vrtulníky, letecké motory, vojenská bojová i přepravní technika, dělostřelecké zbraně, protiletadlové zbraně a mnoho dalších.

zdroj: lhs-vyskov.cz

Velikonoční trhy v Uherské Hradišti jsou vyhledávanou kulturní akcí plnou folkloru, skvělého jídla, zábavy i dobrého vína.

Jihomoravský kraj se také oblékne do jarních barev a zve vás srdečně k návštěvě svých velikonočních trhů ve Vyškově. Tato vstupní brána na jižní Moravu vás navíc na jaře potěší množstvím výletů, které zde můžete podniknout s celou rodinou.

Neručíme za správnost informací.
Doporučujeme kontaktovat příslušné infocentrum pro upřesnění informací a sledovat oficiální webové stránky města. Není v našich silách pravidelně aktualizovat každou změnu, kterou pořadatel oznámí. Děkujeme za pochopení a užijte si trhy! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X