Plzeňské velikonoční trhy: program & data

Máte náladu na jarní procházku?

Co třeba na výlet na velikonoční trhy Plzeň?

Potěší skvělou atmosférou, výběrem trhovců i programem.

Velikonoční trhy Plzeň

náměstí Republiky

od 1. 4. - 12. 4. 2020

Každý den od 9:00 do 18:00

Náměstí republiky v Plzni ožije od 1. do 12. 4.2020 velikonočními trhy, které své návštěvníky naladí na tu pravou Velikonoční a jarní atmosféru. Náměstí bude poseto malovanými kraslicemi a ručně pletenými pomlázkami. To vše si můžete vychutnat v průvodu skvělého doprovodného programu.

Program velikonočního jarmarku v Plzni

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů. Proto budou (prozatím) do tohoto data zrušeny i veškeré společenské akce!

Co všechno můžete podniknout?

Náměstí Republiky v Plzni rozkvete jarní atmosférou dne 1. 4. a bude trvat do 12. 4. 2020. Budete se moci projít mezi stánky plnými barevných kraslic, pomlázek, dřevěných výrobků, ale samozřejmě dokonalých gastro specialit. Na výběr budou třeba klobásky nebo sýry, trdelníky, velikonoční nádivka či voňavá medovina.

Nenechte si ujít ani návody na pletení pomlázek, zdobení kraslic, výrobu svíček nebo nakoukněte pod ruce šikovným řemeslníkům. Samozřejmostí bude i pódium, na kterém vystoupí kapely, zpěváci nebo taneční soubory.

velikonoční trhy Plzeň

Další zajímavé tipy

Nepřehlédněte naše užitečné recenze

Sdílejte svým přátelům:

Zuzka Pitříková

Zuzka Pitříková

Psaní článků je pro mne jednou z výzev. Pár z nich se totiž v mém životě ukrývá. Mám však radost, když se má kreativita projeví naplno, a mohu tak předat něco málo navíc. Na webu Ceskevelikonoce tvořím obsah tak, aby vás bavil.

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.